Domov
  Kategórie
  Košík
  Obľúbené
  Profil

  Tri kytice na jeseň

  8. 1. 2024

  Na začiatok jesene : tri kytice pre pre inšpiráciu. Viac ako kedykoľvek predtým v tejto sezóne chcú naše interiéry pôsobiť útulne, hrejivo a bohato. V týchto neistých časoch, keď sa svetová rovnováha zdá otrasená, má trend „Domáce tradície" príchuť nostalgie. V interiéri pretvára kytica domáce priestory na útulné hniezdočko vďaka rafinovane premysleným aranžmánom, kde je každý predmet, každá kytica a každý kvet opatrovaný a rozmaznávaný.
  Radosť z pohodlia sa niekedy nachádza v jednoduchých veciach, ako sú tieto 3  kytice, ktoré budú znovu dotvárať túto jeseň. Tri hlavné kvety, ktoré nájdete v našej ponuke.

  Monobuket s karafiátmi
   
  V jednoduchosti je krása. Toto určite funguje hlavne, keď ide o krásnu dizajnovú keramickú vázu s karafiátmi. Táto jednoduchá kytica dáva práve dostatok farieb, aby zapôsobila, no aby nezatienila miestnosť. Krásna a diskrétna. Navyše, karafiáty vydávajú aj príjemnú vôňu.

  Bujaré cymbidium
   
  Ak uprednostňujete maximalizmus pred minimalizmom, potom je pre vás vhodné cymbidium. Táto orchidea so svojimi bujnými okvetnými lístkami a trblietavými farbami premení každú kyticu na monumentálnu kvetinovú sochu. Pri cymbídiu zabudnite na skromnosť a robte ako my: Podstavec, odvážna váza, niekoľko bohato sfarbených konárov: a voilà!

  Kde hviezdi anemonka
   
  Vytvorenie super kytice je harmónia rovnováhy a proporcie, hra textúr a farieb, ktoré sa môžu stratiť v monotónnosti jednokvetej kytice. Napriek tomu je v tejto zmiešanej kytici všetko o anemonke. Tým, že sa v kytice používa častejšie a na výraznejšom mieste, preberá hlavnú úlohu medzi ostatnými kvetmi. Nie je možné od nej odvrátiť zrak.